İyi Tailler Diliyoruz

Öğrenci olmanın gerçekten zor olduğu bir ülkede yaşayan çocuklarımız, son zillerin çalması ile birlikte yaz tatiline girdiler. Bu vesile ile LGS’nin neticesini heyacanla bekleyen çocuklarımıza başarılı sonuçlar dilerken, çoğunluğunu bekleyen kaygı verici sürecin en az hasarla atlatılmasını temenni ediyoruz. Aynı şekilde erken seçim sebebi ile YGS’ye girecek öğrencilerin sınav heyacanın uzamasından dolayı yaşadıkları sıkıntının gönüllerince feraha tebdil olmasını diliyoruz. 

Tatil süreci boyunca ülkemizdeki eğitim anlayışı ile ilgili hayırlı çalışmaların yapılması en önemli arzumuzdur. Yaklaşan Başlanlık ve Milletvekilliği sürecinde eğitim konuları ile ilgili tüm başkan adayları ve parti genel merkezlerinin eğitim konuları ile ilgili güzel projelerini dikkatle takip edip önemsediğimizi ve seçimde sonra bu vaatlerin yakın takipçisi olacağımızı ifade ediyoruz.

Bu vesile ile sona eren 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temenni ederek yavrularımız hayırlı tatiller diliyoruz.

Mustafa Güçlü
Anadolu Eksen Genel Başkanı         Okunma Sayısı : 6927         09 Haziran 2018

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 976786

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.