15 Temmuz daki Kahramanlık Milli Duruşun Adıdır

15 Temmuz’a dair...
On Beş Temmuz, bin yıldır Anadolu’yu yurt edinmiş Necip Türk Milletini sırtından hançerlemek isteyen dış güçlerin hain uşaklarının, vatan evlatları tarafından püskürtülerek alnının ortasından vurulup yere serildiği milli bir duruşun adıdır. 

Kara günlerin tekrarlanmaması için yapılması  gerekenler şudur:

1/ Hainlikten bıkmamış, usanmamış ve halen tertip peşinde olan yurt içindeki kriptoların titizlikle tespit edilerek der dest edilmesi, yine aynı şekilde yurt dışında olanlarının da yakalanarak ülkemize getirilerek hesap sorulması; fetö terör örgütü ile mücadelede mağdur olanların bir an önce tespit edilerek göreve iadesinin sağlanması,

2/ Hain fetö terör örgütünün Anadolu insanının zihnini yıkayarak vatan haini üreten mekanizmasının çalışmasına fırsat veren zemin kurutulmalı, benzer yapıların oluşmasının önüne geçilmeli, bu kapsamda nesillerimizin suistimal edilmesini engelleyen eğitim sistemi inşa edilmelidir.

3/ Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile başlayan yeniden yapılanma süreci büyük bir imkan olarak değerlendirilerek Devletimizin bürokratik inşaası kesinlikle liyakat ve ehliyet ön plana alarak yapılmalıdır. 

15 Temmuz’un yıldönümünde Anadolu’yu yurt edindiğimiz günden beri, millet ve devlet uğruna toprağa düşmüş şehitlerimize ve ebedi aleme irtihal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Milletimiz var, Devletimiz daim olsun. 

Mustafa Güçlü
Anadolu-Sen Konfederasyonu 
Genel Başkanı

 Okunma Sayısı : 6536         14 Temmuz 2018

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 30997

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.