Anadolu Eksen Eğitim Kurumları Çalışanları Sendikası 1. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

HAKKIMIZDA / ETKİNLİKLER

ANADOLU EKSEN HAYIRLI OLSUN

Eğitim Kurumları Çalışanları Sendikası 1. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel kurul kararı ile sendikamızın isminin önüne Anadolu kelimesinin eklenmesine ve kısa adının "ANADOLU EKSEN" olmasına karar verildi.

 

Genel Başkan Mustafa GÜÇLÜ, Genel Başk. Yrd. (Genel Başkan Vekili) M. Alpaslan ÇINGIL, Genel Başk. Yrd. ( Mali işler) Halil ERİKLİOĞLU, Genel Başk. Yrd. ( Teşkilatlama) Bilal MERT, Genel Başk. Yrd. ( Basın ve Yayın) Savaş DAĞLI, Genel Başk. Yrd. ( Eğitim ve Sosyal İşler) Serkan DURMUŞ, Genel Başk. Yrd. ( Mevzuat ve Toplu Sözleşme) Mehmet TIRPAN seçildi.

Denetleme kurulu üyeliğine Osman CEBECİ, Mustafa ÖZCANBAZ, Recep KOÇ, Genel Disiplin kurulu üyeliğine Sinan ASLAN, Necati ERESEN ve Murat BİLGİN seçildi.

Anadolu Eksen'in 1.Olağan Genel Kurulunda Divan Başkanlığını Yapan Eksen Diyanet Vakıf-Sen Genl. Başk. Sayın Ahmet Köken ve Divan üyeliği yapan Eksen Enerji-Sen Genl. Başk. Zekeriya ÖZBEN, Eksen Büro-Sen Genl.Başk. Serkan GÜÇLÜ, Eksen Tarım ve Orman Çalışanları Sendikası Genl.Sekreteri Mesut AKKAYA ve Eksen Tapu-Sen Genl. Başk. Burhan DEMİRTAŞ yaptı.

 Okunma Sayısı : 9321         31 Ağustos 2015

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 946411

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.